Pomoc drogowa

ByPomoc Drogowa

Pomoc drogowa Łódź i okolice .

Wyjeżdżając w trasę, nigdy nie wiesz, co może się przytrafić. Czasem los lubi płatać nam figle. Awarie, kolizje, wypadki na drodze, niestety, zdarzają się dość często. Dlatego warto mieć w pobliżu kontakt do firmy, która udziela pomoc drogową.

Nasza firma ratuje kierowców z tego typu opresji w obrębie takich miast jak Łódź, Rzgów, Tuszyn. Możemy pochwalić się profesjonalnym zespołem. Każdy z naszych kierowców posiada wymagane uprawnienia, certyfikaty i kwalifikacje. Pracujemy na nowoczesnym i sprawnym sprzęcie, dzięki któremu szybko przewozimy uszkodzony pojazd w wyznaczone miejsce.  Należy zaznaczyć, że cały proces udzielanej przez nas pomocy drogowej jest bezpieczny – nie przekraczamy dozwolonych obciążeń i przestrzegamy zasad BHP.

Nasza oferta zawiera bardzo szerokie spektrum pomocy drogowej. Łódź i pobliskie miasta mogą zamówić u nas m. in. lawetę, holowanie, pomoc w awaryjnym uruchomieniu samochodu (np. rozruch z kabli) czy wymianę/uzupełnienie paliwa. Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę. Udzielamy pomocy drogowej właścicielom aut osobowych, dostawczych i busów. Nasza laweta posiada płaską powierzchnię transportową, co dodatkowo bardzo ułatwia transport oraz zabezpieczenie nie tylko samochodów, ale również wszelkich nietypowych ładunków.