Laweta

ByPomoc Drogowa

Przewóz lawetą w Łodzi – dowiedz się więcej

Żadna firma, która profesjonalnie podchodzi do zleceń związanych z odholowywaniem i transportem pojazdów, nie może obyć się bez specjalistycznego sprzętu. Z jednej strony trzeba zapewnić bezpieczeństwo transportowanym samochodom, z drugiej jednak każdy klient oczekuje, że zamówiona laweta wykona swoje zadanie rzetelnie i sprawnie. Korzystając z naszej pomocy drogowej, jaką świadczymy na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, mają Państwo pewność, że wszystkie warunki zlecenia, będą odpowiadały ofercie przedstawionej przez nas podczas kontaktu telefonicznego czy też mailowego. Odbierzemy, przewieziemy i dostarczymy Państwa auto, niezależnie od tego czy jest samochód osobowy, dostawczy czy też bus. Laweta, którą dysponujemy, zaliczana jest do grupy o jednolitej powierzchni, co umożliwia nam także transport wielu innych maszyn, np. budowlanych. Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie miasta Łódź oraz najbliższych okolic, dlatego jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości w tym względzie to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem pod jednym z numerów widocznych na stronie (733 969 136). Nie ma takich tarapatów, z których nasza laweta nie mogłaby wyciągnąć samochodu klienta!

Nim się Państwo obejrzą, będziemy już na miejscu. Doświadczenie jakie posiadamy w transporcie pojazdów przy pomocy lawety daje nam dodatkową możliwość budowania renomy na podstawie bardzo dobrej jakości świadczonych usług. Nie wyobrażamy sobie takiego zlecenia, gdzie nie podołała by nasza laweta. Łódź nie jest miejscem odosobnionym na mapie nieprzewidzianych incydentów drogowych, dlatego chętnie zrobimy wszystko, by były to dla Państwa jak najmniej stresujące chwile.

Przy pomocy wózka z łatwością przetransportujemy uszkodzone auto na lawetę, a dodając do tego posiadaną przez nas wciągarkę oraz mocne pasy, na pewno szybko i rzetelnie zaopiekujemy się każdym unieruchomionym pojazdem. Pomoc drogowa i holowanie na terenie Łodzi w atrakcyjnej cenie – tylko u nas!