Polub nas na Facebooku

ByPomoc Drogowa

Polub nas na Facebooku

Zapraszam na stronę na Facebooku https://www.facebook.com/pomoc.drogowa.laweta.lodz/ W galerii zobaczysz aktualne zdjęcia z transportowanymi pojazdami, z udzielonej pomocy na drodze. Zamieszczamy tam również ciekawostki związane z prowadzonymi przez nas usługami, wstawiamy znalezione w sieci filmy. Po obejrzeniu niektórych klient ma zarys tego, na czym polega usługa holowania, że nie jest to czasem taka prosta czynność jak by się mogło zdawać. Warto te rzeczy wiedzieć, gdyż wtedy można się przekonać, że nasze usługi wykonujemy solidnie i odpowiedzialnie a z naszym serwisem nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo holowanego auta i powierzonego mienia.
Nasza firma oferuje pomoc na drodze, transport pojazdów, holowanie pojazdów, usługę wymiany paliwa, transport zakupionych aut na terenie kraju;

Jesteśmy również użytkownikami portali o tematyce motoryzacyjnej. Jeśli jesteś forumowiczem i znalazłeś nas na forum marki twojego samochodu powołaj się na to forum. Uwzględnimy to podczas rozliczania ceny naszej usługi.

 

Zapraszamy również do odwiedzin naszej drugiej strony:

holowanie-laweta.pl

 

Łódź 7 marca 2016

About the Author

Pomoc Drogowa administrator

Leave a Reply